VvE aan Praterlaan stelt dak beschikbaar voor zonnepanelen
VvE Old Trafford in Park de Meer hebben hun dak beschikbaar gesteld voor zonnepanelen. Bewoners van de VvE krijgen het eerst recht tot koop. Na de voorinschrijving kunnen buurtbewoners en ondernemers zich inschrijven. Na de zomer van 2020 worden hier ruim 220 zonnepanelen geplaatst! Voor meer info klik hier
Read more
Feestje: Natuur, je beste buur 20 jaar!
Gisteren, zaterdag 24 mei, vierden wij dat we mede dankzij een initiatief van Landschap Noord-Holland in mei 2005 begonnen zijn met Natuur, je beste buur. En niet zomaar een verjaardagsfeestje; eentje met een bijzonder randje.
We gingen namelijk zoeken naar kriebelbeestjes, op de knieën voor de kleine diertjes die onmisbaar zijn voor een goede bodemdiversiteit maar die we soms te weinig aandacht geven.
Read more
2e wormenhotel in gebruik genomen

Op 14 april 2021 is het 2e wormenhotel op de Esplanade de Meer in gebruik genomen: het eerste groentenafval werd gedeponeerd door hotelier Csilla. Voor meer info klik hier.
Read more